alaçAtı Ev OteL REZERVASYON EV OTEL YAKLAŞIMI Alaçatı RESİM GALERİSİ
Ana sayfa Alaçatı alaçAtı OteL

Alaçatı


Alaçatı'da Nerede kalınmalı? alaçAtı OteL Yiyecek İçecek Alaçatı Deniz Alaçatı Ulaşım Alaçatı Aktiviteleri ALAÇATI Hava TahminialaçAtı OteL

Alaçatı Otel

Alaçatı ve Otel: Tatil yörelerindeki konaklama ihtiyacı, şüphesiz tatilin olmazsa; olmazı.Genelde konaklama denilince akla gelmekte olan kavram Otel olmaktadır. Konaklama ihtiyacı, şüphesiz tatilin olmazsa; olmazı. Rahat, Huzurlu, gidilen tatil yöresinin kalbinde bir ortam; tüm tatislseverlerin arayışı .

Alaçatı doğal yapısı ve koruma altındaki Kentsel sit yapımıza sahip çıkarak, sürdürülebilir bir ürün ve doğa yaklaşımı ile hizmet üretimimiz gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda ürünümüz; Alaçatı Turistik Ürününün tüm özelliklerine, entegre olarak yapılandırılmıştır. Bir yapıyı eve benzeterek otel yapmak yerine, mevcut ev yapılarımızı ve değerlerini koruyarak işletmeler yaratarak ev otel yaklaşımını uyguladık.

Turizm hareketinin geleceğini yönlendirecek "life style" Turizm türü, Alaçatı Ev Otel kavramımızın merkezinde yer almaktadır. Tatilleri esnasında yaşam kesitlerini birbirlerine aktaran; birikim ve beklentilerini birbirleri ile paylaşmaya çalışan turist ve işletmeci gruplarının buluşmasını hedefleyen ürünümüzde, değerlerimize sahip çıkmak ve değerlerimizi yaşatmak adına azami özen göstermekteyiz. Tasarruf ilkelerini ürünün yapısal taşı olarak gerçekleştiren ürünümüz hem ekonomik hemde çevreye duyarlı bir ürün olarak desteklenmektedir.

Alaçatı Otel ve konaklama ihtiyaçlarınızı yoğunlukla, internet arama motorları ve online rezervasyon yapan seyahat acentaları ile sağlamanız gerçeğinden yola çıkan işletmemiz; bu konumdada sizlere güncel fiyat, konsept ve aksiyonlarla hizmet vermektedir.

Google+