alaçAtı Ev OteL REZERVASYON EV OTEL YAKLAŞIMI Alaçatı RESİM GALERİSİ
Ana sayfa Alaçatı Yiyecek İçecek

Alaçatı


Alaçatı'da Nerede kalınmalı? alaçAtı OteL Yiyecek İçecek Alaçatı Deniz Alaçatı Ulaşım Alaçatı Aktiviteleri ALAÇATI Hava TahminiYiyecek İçecek

Birbirinden özel ve özenli Taş Ev Otelleri, arnavut kaldırımı sokakları, Film platosu görüntüsü, frestaurantları, Kafeleri, florası, birbirinden güzel plajları ile büyük bir tatil kompleksine benzetebiliriz Alaçatı' mızı.

Alaçatı restoranlarında, Ege ve Akdeniz mutfaklarının en leziz yemeklerini yiyebilirsiniz. Birbirinden özel ve özenli restaurantları yöresel tatları yaşatarak kendine özgü markaları ile hizmet vermektedir. Bu sene 7. gerçekleşecek olan ot festivali bu anlamda gerçekleştirilmekte unutmata yüz tutmuş tadları yaşatmaya ve gelecek nesillere ulaştırmayı hedeflemektedir. Köyiçinde ( kemalpaşa caddesi) birbiri ardına sıralanan restaurant ve cafelere Hacımemiş mahallesindeki yeni mekanlar eklenerek farklı birçok tat ve sunumun zenginliğini sizlerin beğenisine sunmaktadır. Adeta hangisini seçseniz diğerinin hatırı kalacak özelliktedir yiyecek içecek işletmeleri Alaçatı'mızda.

Bu anlamda seçimi sizin zevk ve beklentilerinize bırakmak ve yorumları beğeninize sunmak adına, aşağıdaki linkleri tıklamanızı tavsiye etmekteyiz.

Tripadvisor restaurant yorum ve sunumları için tıklayınız.
Neredekal restaurant yorum ve sunumları için tıklayınız.