alaçAtı Ev OteL REZERVASYON EV OTEL YAKLAŞIMI Alaçatı RESİM GALERİSİ
Ana sayfa EV OTEL YAKLAŞIMI

EV OTEL YAKLAŞIMI
Evde Tatil...

Alaçatı'da bulunan işletmelerimiz; tatil alışkanlıklarınıza yeni bir soluk getirmek amacı ile yapılandırılmış, "EV OTEL" TURİZM TÜRÜ yaklaşımı ile sizlere hem ev ortamı rahatlığı, hem de otel hizmetleri standardı sunmayı hedeflemektedir.Birbirinden özenli ve özel yapılara sahip işletmelerimizin hebiri işletmecileri veya sahipleri ile sizlere kendilerinden bir yaşam kesiti sunmaktadır.

Tatil alışkanlıklarımız, aile yapımız, önceki tecrübelerimiz gibi unsurlar nedeni ile, çoğumuz bazı kalıplara girmek yerine; kendimizi evimizde hisseder şekilde tatil yapmak istiyoruz. Zaten bir çok turizm tesisi "evinizin rahatlığı, falancadaki eviniz" gibi sloganlarla ürünlerini pazarlamakta. Alaçatımızda ki tesislerimizde bu yaklaşımla hem ev ortamını, hem de otelcilik standartlarını bir arada sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Buyük bir turizm tesisine benzetebiliriz; Alaçatıyı. Konaklama yaptığınız üniteden çıkarak istediğiniz bir restaurantta damak tadınıza uygun yöresel yemeklerden dünya mutfağına kadar geniş bir yelpazede yiyecek içecek hizmeti alabilirsiniz. Hem de kendinizi bir film platosunda hissederek.

Yine istediğiniz özelliklere sahip bir denizde dilediğinizce denize girebilirsiniz. İstediğiniz bir cafede akşam üstü keyfini yine istediğiniz özelliklerde alabilirsiniz.

Özet olarak Ev Otel yaklaşımında Alaçatı'da tatilinizi özgür bırakabilirsiniz. Tatil organizasyonu ciddi bir iştir ve profosyonellerce planlanmalıdır. Fakat TATİL Alaçatı' da sizce, siz tarafından, size uygun olarak planlanabilme ve yaşanabilme özgürlüğüne sahiptir.